Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír zvířata
Jedlý papír na dort
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic900064

Recenze

60 %
Trochu mě zklamala nízká sytost barev, rozhodně papír nevypadal stejně jako v eshopu. Jinak vše OK.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Medvědi a medvídci

Čokoladové decorace medveď, 8ks - Gunthart

Čokoládové dekorace medvěd. V balení 8 ks.

84 Kč
525 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Forma na pečení medvídci - brumíci

Děti často škemrají v obchodě a chtějí koupit přeslazené piškotové brumíky .

151 Kč

Na objednávku 4-8 dní

Marcipánová figurka medvěd 6,5x4 cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka medvěd.

59 Kč
147.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-14 %
Plastová forma medvídek  2 ks 4,5x5,5cm - JEM

Plastová forma medvídek 2 ks 4,5x5,5cm - JEM

Plastová forma na vytvarování medvídků. V balení 2 ks.
121 Kč
104 Kč

Skladem poslední 2 kusy
-27 %
Silikonová forma medvídek - Katy Sue

Silikonová forma medvídek - Katy Sue

Rozměr medvídka : 38 x 35 x 8mm
284 Kč
209 Kč

Skladem poslední 2 kusy
-31 %
Silikonová formička medvídek 12,5x8cm - Cakesicq

Silikonová formička medvídek 12,5x8cm - Cakesicq

Silikonová formička medvídek od Cakesicq.
171 Kč
118 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks